Yhteystiedot

Vaihde 09-4774 150, toimisto@itkonen.fi

Vastike- ja vuokravalvonta, isännöitsijäntodistukset, autopaikat, saunavuorot, avaintilaukset ym. 09-4774 1519 

Toimistomme on avoinna maanantaista perjantaihin 08.00-16.00.

Henkilökohtaisesta tapaamisesta isännöitsijän tai muun toimistohenkilön kanssa ja muusta aikaa vievästä tai etukäteisvalmistelua vaativasta asiasta kannattaa sopia aina etukäteen.

Isännöitsijät

Vesa Itkonen
vesa@itkonen.fi, puh. 09-4774 1512, gsm 050-52 52 511

  • toimitusjohtaja, isännöitsijä, AIT
  • vastaa osasta isännöintikohteita, kaikkien kohteiden tekninen isännöinti, yrityksen hallinto ja kehittäminen

Ritva Haapala
ritva.haapala@itkonen.fi, puh. 09-4774 1518, gsm 050-30 60 662

  • isännöitsijä, AIT
  • vastaa osasta isännöintikohteita

Nina Wetterstrand
nina.wetterstrand@itkonen.fi, puh. 09-4774 1513, gsm 050-44 94 977

  • isännöitsijä, IAT
  • vastaa osasta isännöintikohteita

Antti Itkonen
antti@itkonen.fi, puh. 09-4774 1525, gsm 050-52 62 419

  • isännöitsijä, IAT
  • vastaa osasta isännöintikohteita
  • vuokratilojen välitys

Kirjanpitäjät, maksuvalvonta

Heidi Enroth
heidi.enroth@itkonen.fi, puh. 09-4774 1519

  • kiinteistösihteeri (KISI), vuokrakirjanpitäjä ja kirjanpitäjä / vastike- ja vuokravalvonta, autopaikat, saunavuorot ym.

Taira Kantola

taira.kantola@itkonen.fi, puh. 09-4774 1516

  • kirjanpitäjä

Toimistotyöntekijät

Riitta Tumppila

riitta.tumppila@itkonen.fi, puh. 09-4774 1520

  • toimistonhoitaja, kiinteistösihteeri (KISI)

Tomi Hämäläinen

tomi.hamalainen@itkonen.fi, puh. 09-4774 150

  • asiakaspalvelu, kulutusseuranta, remontti-ilmoitusten käsittely